Aşka Dair…      Hata zannettiğimiz şeyin gerçekten hata olup olmadığını veya aslında yapmayarak mı hata ettiğimizi, sadece hatayı yaparak görebiliriz bazen. Bazı hatalar yapılmak için yaratılmıştır belki de…

      Aşkım bende hatalarımla büyüdüm ve senin sevdiğin ben oldum (bazen de sevmediğin). Ama emin ol ki ben senin o kötü diye bildiğin şeyleri hiçbir zaman art niyetli değil sadece elimde olmayan agresifliğimle yapıyorum. Evet bunların bir telafisi olmadan yapabiliyorum ve yaptım da. Ama zaman dediğimiz anlayışlı ve tecrübeli bilge var ki bize en iyi ilacın kendisi olduğunu gösterdi ve göstermeyede devam edecek.


       Hatırlarsan en başlarda bu kadar sevmiyorduk birbirimizi ama o bilge bize bununda büyük olduğunu gösterdi.  Sende fark ettiysen birbirimizi tanıdığımızdan beri bir çok yoldan geçtik ve birbirimizle büyüdük. Bundan önce ben sensiz sende bensiz yaşıyordun, yaşamda birbirimizden habersizdik. Evet yaşıyorduk ama bana senli bir yaşam verdin ve ben gerçekten yaşamın tadını farklı alır oldum. Seni çok sevdim ve ben yaşamda sevginin neler yapabileceğini gördüm. Sen varken artık kendimi daha hırslı hissediyorum yaşama inat, bir şeyi yaparken seni de düşünüp o şekilde yolumdaki taşları nereye atacağıma bakıyorum. Evet Aşkım sen benim vazgeçilmezim oldun,sen benim oldun,sen benim benliğimde hiç kaybolmayacak ben oldun. Senden önce sadece kendimi düşünür ve hayatımın eksenini ona göre çizerdim ,ama artık o eksen büyüdü ve senli bir sonsuz oldu .Artık yaşama bakış açım değişti,artık sorumluluklarım seninle anlamlaştı ve anlam katan herşeye en anlamlı şey oldun. Sana sarıldığımda, hayatımdaki her şeyle değişme olgusuna giriyorum. O anda kalbim sonsuz boşlukta atıyor ki o boşluğun yankısıyla iç huzurumda büyük depremlere yol açıyor. Bugün bana yeni bir anlam verdin ve beni yeniden yatağına alıp sarılmamı istedin. 

       Bugünü unutmayacağım ! Bugün 1 Nisan ! Dünya’nın şaka olarak kutladığı günü ben yeniden seni bende beni sende yapan sevgimizin birbirine kenetlendiği gün olarak anacağım. Seni Seviyorum !
Öyle ki …  

Günaydın Aşkım.
Yıllar önce sevgiliye yazılmış bir mektup…


Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s